AMBIA-LINE stalowa rama do szuflad standardowych, NL=550 mm, szer. 100 mm ZC7S550RS1
Code: ZC7S550RS1
cena od: 86,16
Porównaj ceny w sklepach
phu-gral.eu 86,16  dostępny Przejdź do sklepu
Opis produktu
AMBIA-LINE stalowa rama do szuflady standardowej ZC7S550RS1 Rama w opcji stalowej do organizacji wewnętrznej szuflad standardowych: - praktyczne do zastosowania w kuchni i w innych meblach - elegancki design - odpowiedni do szuflad standardowych i wewnętrznych LEGRABOX w wysokości M i K - dowolne pozycjonowanie i pewne mocowanie - wkład na sztućce z powierzchnią Softtouch - możliwość zastosowania obcinarki do folii i wkładu na noże - materiał: stal, powlekana proszkowo - wysokość ramy 50 mm      Długość NL: 550 mm Szerokość: 100 mm